T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 


  


GONEN

GONENBulunduğunuz Yer: Anasayfa

 Müftülük Hizmet Binası Açıldı !
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.    Resmi açılışı için Kutlu Doğum Haftası beklenen hizmet binası açılışında bizzat Diyanet İşleri Başkanı ve Türk Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu da bulundu. Beraberinde Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hamza Aktan, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İzzet Er, Balıkesir İl Müftüsü Necdet Çetin’in ile ilçemize dün akşam gelen heyet, Kaplıcalar Yıldız Termal Otel’de geceyi geçirdikten sonra sabah saatlerinde Kaymakamımız Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ettiler. Sıcak bir atmosferde gerçekleşen samimi diyalogların yaşandığı, bir dizi fikir alışverişinin gündeme geldiği ziyaretten sonra heyet topluca Çarşı Camii avlusuna geldikten sonra açılış töreni başladı.

Gönen Müftülüğü personeli Vaiz Hasan Basri Zengin’in örnek hitabet ve kürsü hâkimiyeti ile ve Rüstem Camii Müezzini Yaşar Avcı’nın Kur’an-ı Kerim tilaveti ardından sırasıyla Gönen Müftüsü Hüsamettin Durceylan, Belediye Başkanımız Hüseyin Yakar, Kaymakamımız Bekir Dınkırcı ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu konuşmalarını yaparak bu mutlu günde düşüncelerini halkla paylaştılar. Görkemli bir kalabalığın katıldığı açılış töreni kurdela kesimi ardından binanın gezilmesi ve hayırlı olsun dilekleriyle son buldu.

Törenin bitimiyle birlikte Kutlu Doğum Haftası nedeniyle hazırlanan program doğrultusunda “Kutlu Doğum Aşı” dağıtımı yapıldı. Gönen Müftlüğü personeli ve halkın gözlerinde, açılışı yapılan hizmet binasının görkeminden kaynaklanan haklı gurur ve mutluluğun yansıması günün en anlamlı görüntüsü olarak hafızalarda yer etti. 


Bu içerik toplam 744.079 kez gösterildi, Site toplam 1.574.839 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 41 kişi geziyor.

gonenkaymakamligi@gonen.gov.tr
tel:0 266 762 10 01